Ana SayfaTAŞIMACILIK

Firmamız Avrupa ve Rusya ‘nın her bölgesine karayolu ve denizyolu ile taşımacılık hizmeti vermektedir. Yılların tecrübesi ve uzman ekibimiz ile kargolarınızı en kısa sürede adrese teslim etmekteyiz. 

Gönderilerinizin depolanması, paketlemesi uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Adrese teslim kargo hizmeti sunmaktayız.

Talebiniz halinde, gönderileriniz mal bedelinin %5 tutarı karşılığında sigortalanmaktadır.
 
RUSYA :  8-15 gün arası teslimat. Moskova dışında kalan şehirler ise Rusya’nın en hızlı kargoları ile 1 ile 3 gün içinde teslim edilmektedir.

AVRUPA ‘da her ülkeye kara taşımacılığı hizmetimiz vardır. Gönderi süresini sormak için lütfen ofisimizi arayınız.

DEPOLAMA – GÜMRÜKLEME
Kara ve deniz taşımacılığı yapan firmamız Depolama ve gümrükleme işleri ile sizleri uğraştırmamakta, tüm prodesürleri siz değerli müşterilemiz için takip etmekte ve komple taşımacılık hizmeti vermektedir.

PAKETLEME
Paket, koli, çuval gibi gönderilerin hasarsız taşınabilmesi için teslim aldığımız kargoyu özenle kontrol ediyoruz. Ayrıca şubelerimizden gönderi ebatlarına göre hazırlanmış kutulardan birini seçerek kolayca paketleyip gönderinizi yapabilirsiniz.

KURYE HİZMETİ
Rusya ve Avrupa’ya ulaştırdığımız kargolarınızı 3 gün içinde tüm bölgelere ulaştırmaktayız. Uzman personeli ve hızlı dağıtım ağı ile kargo sektöründeki rakiplerinden ayrılan firmamız, gönderinizi niteliği ve aciliyeti doğrultusunda alıcısına özenle teslim ediyor.

Rusya ve Avrupa taşımacılık veren firmamız komple çözüm sunarak müşteri memnuniyetini kazanmaktadır. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak en önemli ilkemizdir. Siz değerli ziyaretçilerimizi de mutlu müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.

© 2023 jnxgida.com

Jnx Gıda